E-shop


Kód: 3C0035507N

3C0035507N Střešní anténa ploutev - Škoda, VW a Seat

Dostupnost: skladem
Skladem: 2 ks
Výrobce: VW AG
Cena bez DPH: 1 766.94 Kč
Cena: 2 138.00 Kč
Váha: 500 g
Množství:


Číslo dílu: 3C0035507N.

Hmotnost: 0,5kg.

 

Střešní anténa pro vozy Škoda, Volkswagen a Seat

 

Pasuje na:

 

CC CC 20132014201520162017
JE Jetta 2011201220132014
JE Jetta 201520162017
JEV Jetta Variant 20102011201220132014
NFU Novo Fusca 20132014201520162017
PA Passat/Variant 20062007
PA Passat/Variant 2008
PA Passat/Variant 200920102011
PA Passat/Variant 20112012201320142015
PACC Passat CC (Coupe) 2009201020112012
TIG Tiguan 201220132014201520162017
TOUA Touareg 20112012
TOUA Touareg 20132014
TOUA Touareg 201520162017

 

SUP Superb 200820092010201120122013
SUP Superb 20142015
AL Alhambra 20092010
AL Alhambra 20112012201320142015
AL Alhambra 20162017

 

 

 

Obdržíte:

1X střešní anténa 3C0035507N.


Nejčastěji společně zakoupené zboží

Související zboží