WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY EGR VENTIL OPEL ASTRA G,VECTRA B,VECTRA C,ZAFIRA A

NTY EGR VENTIL OPEL ASTRA G 2.2 16V 00-, VECTRA B 2.2 16V 00-, VECTRA C 2.2 16V 02-, ZAFIRA A 2.2 16V 00
Kód: EGR-PL-010

NTY EGR VENTIL OPEL ASTRA G,VECTRA B,VECTRA C,ZAFIRA A

Dostupnost: 1 den
Skladem: 5 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 12565517
Délka: 0.140
Výška: 0.110
Šířka: 0.100
Hmotnost netto: 0.670
Hmotnost brutto: 0.810
Cena bez DPH: 1 545.45 Kč
Cena: 1 870.00 Kč
Váha: 810 g
Množství:


OPEL ASTRA G 2.2 16V 00, VECTRA B 2.2 16V 00, VECTRA C 2.2 16V 02, ZAFIRA A 2.2 16V 00

Doplňkový článek/doplňkové informace: bez chladiče EGR
Provozní režim: Elektrický
Počet konektorů: 5

 

výrobce OE kód
AUTEX 959009
AUTOMEGA 1058510580
DELPHI EG10291-12B1
DRI 717720010
ERA 555017
ERA 555017A
ESEN SKV 14SKV013
HOFFER 7518037
INTERMOTOR 14950
INTERMOTOR ERV016
IPD 45-8004
LUCAS ELECTRICAL FDR140
MEAT & DORIA 88037
METZGER 0892010
METZGER 892010
NRF 48343
OPEL 12565517
OPEL 12569552
OPEL 12571041
OPEL 58 51 040
OPEL 58 51 579
OPEL 58 51 580
PIERBURG 7.22630.28.0
QUINTON HAZELL XEGR2
S.I.D.A.T 83.635
VAUXHALL 12565517
VAUXHALL 12569552
VAUXHALL 12571041
VAUXHALL 58 51 040
VAUXHALL 58 51 579
VAUXHALL 58 51 580
VEMO V40-63-0036
WE PARTS 330690054
WILMINK GROUP WG1015225
WILMINK GROUP WG1026807
WILMINK GROUP WG1494462
WILMINK GROUP WG1837873
WILMINK GROUP WG1965180
WILMINK GROUP WG2015725

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
OPEL ASTRA G Convertible (T98) 2.2 16V (F67) 2198 2001.03 - 2005.10
OPEL ASTRA G Coupe (T98) 2.2 16V (F07) 2198 2000.09 - 2005.05
OPEL ASTRA G Estate (T98) 2.2 16V (F35) 2198 2001.03 - 2004.07
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2198 2000.06 - 2005.01
OPEL ASTRA G Saloon (T98) 2.2 16V (F69) 2198 2001.03 - 2005.01
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19) 2198 2000.09 - 2002.04
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 i 16V (F35) 2198 2000.09 - 2003.07
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68) 2198 2000.09 - 2003.07
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) 2198 2002.04 - 2008.12
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) 2198 2002.08 - 2008.08
OPEL ZAFIRA A MPV (T98) 2.2 16V (F75) 2198 2000.09 - 2005.06