WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY EGR VENTIL RENAULT ESPACE,LAGUNA II,LAGUNA III,MEGANE II,SCENIC,TRAFIC

NTY EGR VENTIL RENAULT ESPACE 2.0DCI 2006-,LAGUNA II 2.0DCI 2005-,LAGUNA III 2.0DCI 2008-,MEGANE II 2.0DCI 2005-,SCENIC 2.0DCI 2005-,TRAFIC II 2.0DCI 2006
Kód: EGR-RE-020

NTY EGR VENTIL RENAULT ESPACE,LAGUNA II,LAGUNA III,MEGANE II,SCENIC,TRAFIC

Dostupnost: 1 den
Skladem: 2 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 8200797715
Délka: 0.210
Výška: 0.090
Šířka: 0.105
Hmotnost netto: 0.970
Hmotnost brutto: 1.090
Cena bez DPH: 2 582.64 Kč
Cena: 3 125.00 Kč
Váha: 1090 g
Množství:


RENAULT ESPACE 2.0DCI 2006,LAGUNA II 2.0DCI 2005,LAGUNA III 2.0DCI 2008,MEGANE II 2.0DCI 2005,SCENIC 2.0DCI 2005,TRAFIC II 2.0DCI 2006

 

ASHIKA 150-01-104
BorgWarner 710939R
BorgWarner (Wahler) 710939R
CONTINENTAL/VDO 408265001014
CONTINENTAL/VDO 408265001014Z
DELPHI EG10462-12B1
DENSO EG023005V
DIPASPORT EGR107AN
DIPASPORT EGR107N
DIPASPORT EGR107R
ELSTOCK 730070
ERA 555201
ERA 555201R
FISPA 83.817
FISPA 83.817AS
HOFFER 7518110
HOFFER 7518110/1
HOFFER 7518110E
JAPANPARTS EGR-104
JAPKO 150104
LUCAS ELECTRICAL LEV0167
MEAT & DORIA 88110
MEAT & DORIA 88110/1
MEAT & DORIA 88110E
Metalcaucho 93078
MOBILETRON EV-EU044
NISSAN 1473500QAF
NISSAN 1495600Q1A
PIERBURG 7.10334.05
PIERBURG 7.10334.05.0
QUINTON HAZELL XEGR125
RENAULT 8200327004
RENAULT 8200327011
RENAULT 8200691292
RENAULT 8200693739
RENAULT 8200797706
RENAULT 8200797707
RENAULT 8200797708
RENAULT 8200797709
RENAULT 8200797710
RENAULT 8200797711
RENAULT 8200797712
RENAULT 8200797713
RENAULT 8200797714
RENAULT 8200797715
RENAULT 8200797716
RENAULT 8200797717
RENAULT 8200797718
RENAULT 8200797719
RENAULT 8200797720
RENAULT 8200797721
RENAULT 8200797722
RENAULT 8200797723
RENAULT 8200797724
RENAULT 8200797725
RENAULT 8200797726
RENAULT 8200797727
RENAULT 8200797728
RENAULT H8200327011
SIDAT 83.817
SIDAT 83.817AS
SIEMENS 408265001014
SIEMENS 408265001014Z
SIEMENS 93198436
SIEMENS A2C53179081
VEMO V46-63-0010
WE PARTS 330690157
WE PARTS 330690158
WE PARTS 330690658

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD 1998 2008.06 - 2013.11
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) 1995 2006.01 -
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) 1995 2006.01 -
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) 1995 2005.09 - 2008.11
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 1995 2008.09 -
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) 1995 2005.08 - 2006.08
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) 1995 2006.01 - 2007.08
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) 1995 2005.08 - 2006.08
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S) 1995 2006.01 - 2007.12
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... 1995 2007.10 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) 1995 2007.10 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) 1995 2008.01 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) 1995 2008.03 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) 1995 2007.10 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) 1995 2007.10 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) 1995 2008.01 - 2015.12
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 1995 2008.03 - 2015.12
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K) 1995 2005.09 - 2008.02
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi 1995 2007.01 - 2008.02
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi 1995 2005.09 - 2009.03
RENAULT MEGANE II Estate (KM0/1_) 2.0 dCi 1995 2005.09 - 2009.07
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) 1995 2005.09 - 2008.11
RENAULT TRAFIC II Bus (JL) 2.0 dCi 115 1995 2006.08 -
RENAULT TRAFIC II Platform/Chassis (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H) 1995 2006.08 -
RENAULT TRAFIC II Platform/Chassis (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H) 1995 2006.08 -
RENAULT TRAFIC II Van (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 1995 2006.08 -
RENAULT TRAFIC II Van (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H) 1995 2006.08 -
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) 1995 2005.08 -
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) 1995 2006.01 -