WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY EGR VENTIL AUDI A4,A6,SKODA SUPERB

NTY EGR VENTIL AUDI A4/A6 2.5TDI 1997-,SKODA SUPERB 2.5TDI 2001
Kód: EGR-AU-016

NTY EGR VENTIL AUDI A4,A6,SKODA SUPERB

Dostupnost: 1 den
Skladem: 5 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 59131503
Délka: 0.110
Výška: 0.095
Šířka: 0.130
Hmotnost netto: 0.600
Hmotnost brutto: 0.675
Cena bez DPH: 1 115.70 Kč
Cena: 1 350.00 Kč
Váha: 675 g
Množství:


AUDI A4/A6 2.5TDI 1997,SKODA SUPERB 2.5TDI 2001

Doplňující článek/doplňující informace: bez chladiče EGR
Doplňkový článek/doplňkové informace: s těsněními/těsněními
Provozní režim: Pneumatický

 

výrobce OE kód
AUDI 057131503K
AUDI 059131503
AUDI 059131503B
AUDI 59131503
DELPHI EG10269
DELPHI EG10269-12B1
DRI 717710107
DRI 717710185
DRI 717730168
ELSTOCK 71-0107
ELSTOCK 71-0185
ELSTOCK 73-0168
ELTA AUTOMOTIVE EE6072
ELTA AUTOMOTIVE EE6222
ERA 555036
FISPA 83.616
HOFFER 7518026
LUCAS ELECTRICAL LEV0248
MAGNETI MARELLI 5,71822E+11
MAGNETI MARELLI 571822000000
MAGNETI MARELLI 571822112085
MEAT & DORIA 88026
PIERBURG 7.21675.05
PIERBURG 7.21675.05.0
PIERBURG 7.21675.11
PIERBURG 7.21675.11.0
PIERBURG 7.21675.17
PIERBURG 7.21675.17.0
PIERBURG 7.21675.55.0
PIERBURG 721675051
PIERBURG 72167555
RHIAG 103847
RHIAG 107247
SEAT 057131503K
SEAT 059131503
SEAT 059131503B
SEAT 59131503
SIDAT 83.616
SKODA 057131503K
SKODA 059131503
SKODA 059131503B
SKODA 59131503
VAG 057131503K
VAG 059131503
VAG 059131503B
VAG 59131503
VW 057131503K
VW 059131503
VW 059131503B
VW 59131503
WE PARTS 330690046

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro 2496 1997.09 - 2000.11
AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI 2496 1997.09 - 2000.11
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro 2496 1997.09 - 2001.09
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI 2496 1997.09 - 2001.09
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro 2496 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2496 2001.08 - 2002.07
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2496 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2496 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro 2496 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2496 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Convertible (8H7) 2.5 TDI 2496 2002.08 - 2005.12
AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI 2496 2004.11 - 2006.05
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI 2496 2004.11 - 2006.05
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI 2461 1994.06 - 1997.10
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI 2461 1994.08 - 1997.10
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI quattro 2461 1995.10 - 1997.10
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 2461 1994.06 - 1997.12
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 2461 1994.08 - 1997.12
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro 2461 1995.07 - 1997.12
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 2496 1997.07 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI quattro 2496 1997.07 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI quattro 2496 2000.02 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 2496 2000.02 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 2496 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 2496 2002.07 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI quattro 2496 1997.12 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 2496 1997.12 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI quattro 2496 2000.02 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 2496 2000.02 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 2496 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 2496 2002.07 - 2005.01
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 2496 1997.01 - 2000.04
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 2496 1997.07 - 2000.04
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 2496 2000.09 - 2002.09
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 2496 2000.09 - 2002.09
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro 2496 2000.05 - 2005.08
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro 2496 2003.05 - 2005.08
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI 2496 2001.12 - 2003.08
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI 2496 2003.06 - 2008.03
VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI 2496 1998.07 - 2000.11
VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion 2496 1998.12 - 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI 2496 1998.07 - 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion 2496 1998.12 - 2000.11
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 2496 2000.11 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion 2496 2000.11 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion 2496 2003.01 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 2496 2003.05 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 2496 2000.11 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2496 2000.11 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2496 2003.01 - 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 2496 2003.05 - 2005.05