WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY EGR VENTIL TOYOTA VERSO,MINI COOPER D55,COUNTRYMAN D R60,PAC,CLUBMAN D

NTY EGR VENTIL TOYOTA VERSO 1.6D-4D 2014-,MINI COOPER D R56 1.6D 2010-,CLUBMAN D R55 1.6D 2010-,COUNTRYMAN D R60 1.6D 2010-,PACEMAN D R61 2010
Kód: EGR-TY-013

NTY EGR VENTIL TOYOTA VERSO,MINI COOPER D55,COUNTRYMAN D R60,PAC,CLUBMAN D

Dostupnost: na dotaz
Skladem: na dotaz
Výrobce: AJSparts
OE kód: 25620-WA010
Délka: 0.215
Výška: 0.115
Šířka: 0.110
Hmotnost netto: 0.744
Hmotnost brutto: 0.834
Cena bez DPH: 2 024.79 Kč
Cena: 2 450.00 Kč
Váha: 834 g


TOYOTA VERSO 1.6D-4D 2014,MINI COOPER D R56 1.6D 2010,CLUBMAN D R55 1.6D 2010,COUNTRYMAN D R60 1.6D 2010,PACEMAN D R61 2010

Provozní režim: Pneumatický
Počet kolíků: 3

 

AUTEX 959382
BMW 11717801942
BMW 11717808171
BMW 7801942
BorgWarner (Wahler) R3820053748
DRI 717710042
DRI 717710357
ELSTOCK 71-0042B
ELSTOCK 71-0357
ERA 555268
HOFFER 7518195
INTERMOTOR 18038
INTERMOTOR EGR397
INTERMOTOR ERV298
INTERMOTOR LEGR252
IPD 45-8377
LUCAS ELECTRICAL LEV0069
LUCAS ELECTRICAL LEV2398
MEAT & DORIA 88195
MINI 11717823316
PIERBURG 7.00684.08.0
PIERBURG 7.00684.14.0
PIERBURG 7.00864.10.0
PIERBURG 7.03051.04.0
PIERBURG 700684080
PIERBURG 700684100
PIERBURG 700684140
PIERBURG 700864100
RE-EX 508-00051
RE-EX VEG1042
SIDAT 83.922
TOYOTA 25620WA010
TOYOTA 25670WA010
TRISCAN 8813 11002
TRISCAN 881311002

 

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
BMW 1 (E81) 118 d 1995 2006.09 - 2011.12
BMW 1 (E81) 118 d 1995 2006.09 - 2011.12
BMW 1 (E81) 120 d 1995 2007.03 - 2011.12
BMW 1 (E81) 120 d 1995 2007.03 - 2011.12
BMW 1 (E81) 120 d 1995 2007.03 - 2011.12
BMW 1 (E81) 123 d 1995 2007.03 - 2011.12
BMW 1 (E81) 116 d 1995 2008.11 - 2011.12
BMW 1 (E81) 116 d 1995 2011.01 - 2011.12
BMW 1 (E87) 118 d 1995 2007.03 - 2011.06
BMW 1 (E87) 123 d 1995 2007.03 - 2011.06
BMW 1 (E87) 120 d 1995 2007.03 - 2011.06
BMW 1 (E87) 118 d 1995 2007.03 - 2011.06
BMW 1 (E87) 116 d 1995 2009.03 - 2011.06
BMW 1 (E87) 116 d 1995 2011.01 - 2011.12
BMW 1 Convertible (E88) 120 d 1995 2008.03 - 2013.12
BMW 1 Convertible (E88) 120 d 1995 2008.03 - 2013.12
BMW 1 Convertible (E88) 120 d 1995 2008.03 - 2013.12
BMW 1 Convertible (E88) 123 d 1995 2008.09 - 2013.12
BMW 1 Convertible (E88) 118 d 1995 2008.09 - 2013.12
BMW 1 Convertible (E88) 118 d 1995 2008.09 - 2013.12
BMW 1 Coupe (E82) 120 d 1995 2007.09 - 2013.10
BMW 1 Coupe (E82) 120 d 1995 2007.09 - 2013.10
BMW 1 Coupe (E82) 120 d 1995 2007.09 - 2013.10
BMW 1 Coupe (E82) 123 d 1995 2007.10 - 2013.10
BMW 3 (E90) 320 d 1995 2004.12 - 2011.10
BMW 3 (E90) 318 d 1995 2005.03 - 2007.08
BMW 3 (E90) 318 d 1995 2007.02 - 2011.10
BMW 3 (E90) 320 d 1995 2007.09 - 2010.02
BMW 3 (E90) 318 d 1995 2007.09 - 2011.10
BMW 3 Convertible (E93) 320 d 1995 2007.09 - 2010.02
BMW 3 Convertible (E93) 320 d 1995 2008.01 - 2013.12
BMW 3 Convertible (E93) 320 d 1995 2008.03 - 2010.02
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 1995 2006.09 - 2010.02
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 1995 2006.09 - 2010.02
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 1995 2007.03 - 2013.06
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive 1995 2008.09 - 2010.02
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive 1995 2008.09 - 2010.02
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive 1995 2008.09 - 2013.06
BMW 3 Touring (E91) 320 d 1995 2005.06 - 2012.06
BMW 3 Touring (E91) 318 d 1995 2005.09 - 2007.08
BMW 3 Touring (E91) 320 d 1995 2007.02 - 2010.02
BMW 3 Touring (E91) 320 d 1995 2007.02 - 2010.12
BMW 3 Touring (E91) 318 d 1995 2007.07 - 2012.06
BMW 3 Touring (E91) 318 d 1995 2007.09 - 2012.06
BMW 3 Touring (E91) 320 d 1995 2010.03 - 2012.05
BMW 3 Touring (E91) 320 d 1995 2010.03 - 2012.05
BMW 5 (E60) 520 d 1995 2007.09 - 2009.12
BMW 5 Touring (E61) 520 d 1995 2005.04 - 2010.05
BMW 5 Touring (E61) 520 d 1995 2007.09 - 2010.05
BMW X3 (E83) 2.0 sd 1995 2007.09 - 2008.08
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 1995 2008.09 - 2010.08
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 1995 2008.09 - 2010.08
MINI MINI (R56) Cooper D 1598 2010.06 - 2013.11
MINI MINI (R56) One D 1598 2010.07 - 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper SD 1995 2011.02 - 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper D 1995 2011.02 - 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper SD 1995 2011.02 - 2013.11
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 1598 2010.03 - 2014.06
MINI MINI CLUBMAN (R55) One D 1598 2010.03 - 2014.06
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 1995 2011.02 - 2014.06
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD 1995 2011.02 - 2014.06
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD 1995 2011.02 - 2014.06
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper D 1598 2012.12 - 2014.06
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper D 1995 2012.12 - 2014.06
MINI MINI Convertible (R57) Cooper D 1598 2009.05 - 2013.11
MINI MINI Convertible (R57) Cooper SD 1995 2009.06 - 2015.05
MINI MINI Convertible (R57) Cooper SD 1995 2011.01 - 2015.05
MINI MINI Convertible (R57) Cooper D 1995 2011.02 - 2015.05
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 1598 2010.08 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D 1598 2010.08 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One D 1598 2010.08 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD 1995 2011.03 - 2016.10
MINI MINI Coupe (R58) Cooper SD 1995 2010.12 - 2015.05
MINI MINI Coupe (R58) Cooper SD 1995 2010.12 - 2015.05
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 1598 2012.04 - 2016.09
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D 1598 2012.04 - 2016.09
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 1995 2012.03 - 2016.09
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD 1995 2012.03 - 2016.09
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD ALL4 1995 2012.04 - 2016.09
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D 1995 2012.07 - 2016.09
MINI MINI Roadster (R59) Cooper SD 1995 2011.11 - 2015.04
MINI MINI Roadster (R59) Cooper SD 1995 2011.11 - 2015.04
TOYOTA VERSO (_R2_) 1.6 D4-D (WAR20_) 1598 2013.11 - 2018.08
TOYOTA VERSO VAN (_R2_) D4d (WAR20) 1598 2013.11 - 2018.08