WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY EGR VENTIL FORD MONDEO,S-MAX,CITROEN C5,C6,PEUGEOT 407

NTY EGR VENTIL FORD MONDEO 2.2TDCI 2008-,S-MAX 2.2TDCI 2008-,CITROEN C5 2.2HDI 2006-,C6 2.2HDI 2006-,PEUGEOT 407 2.2HDI 2006
Kód: EGR-FR-008

NTY EGR VENTIL FORD MONDEO,S-MAX,CITROEN C5,C6,PEUGEOT 407

Dostupnost: 1 den
Skladem: 5 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 1427355
Délka: 0.200
Výška: 0.110
Šířka: 0.180
Hmotnost netto: 1.500
Hmotnost brutto: 1.800
Cena bez DPH: 3 078.51 Kč
Cena: 3 725.00 Kč
Váha: 1800 g
Množství:


FORD MONDEO 2.2TDCI 2008,S-MAX 2.2TDCI 2008,CITROEN C5 2.2HDI 2006,C6 2.2HDI 2006,PEUGEOT 407 2.2HDI 2006

Doplňkový článek/doplňkové informace: bez chladiče EGR
Provozní režim: Elektrický
Počet konektorů: 5

 

výrobce OE kód
AUTEX 959147
AUTLOG AV6040
CITROËN 1618 T1
CITROËN/PEUGEOT 9656911780
DELPHI EG10437-12B1
DIPASPORT EGR176AN
DIPASPORT EGR176N
ELTA AUTOMOTIVE EE6042
ELTA AUTOMOTIVE XEG9204
ERA 555245
ESEN SKV 14SKV171
FIAT 9656911780
FORD 1427355
FORD 6G9Q 9D475 AA
HELLA 34010.00150
HELLA 6NU 010 171-231
HOFFER 7518142
INTERMOTOR 14352
INTERMOTOR EGR278
INTERMOTOR ERV118
INTERMOTOR LEGR053
IPD 45-8142
JAGUAR AJ811155
JAPANPARTS EGR-L06
LAND ROVER LR000997
LUCAS ELECTRICAL FDR384
LUCAS ELECTRICAL LEV0172
MEAT & DORIA 88142
METZGER 0892074
METZGER 892074
MITSUBISHI MN982239
MOTAQUIP LVER181
PEUGEOT 1618 T1
PIERBURG 7.00578.05.0
PIERBURG 7.00578.12.0
QUINTON HAZELL XEGR107
S.I.D.A.T 83.833
TRISCAN 8813 10007
TRISCAN 881310007
VEMO V25-63-0015
WE PARTS 330690205
WILMINK GROUP WG1015298
WILMINK GROUP WG1025662
WILMINK GROUP WG1494656

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi 2179 2007.02 - 2012.12
CITROËN C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) 2179 2007.06 - 2012.12
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi 2179 2006.04 - 2008.08
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi 2179 2006.05 - 2008.01
CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HTE, RE4HT2) 2179 2006.04 - 2008.08
CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HPE, RE4HP2, RE4HRE, RE4HR2) 2179 2006.05 - 2008.01
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH) 2179 2008.02 - 2011.12
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH, RD4HPH, RD4HRH, RD4HSH) 2179 2009.04 - 2011.12
CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 2179 2008.02 -
CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi (RW4HTH) 2179 2008.02 - 2011.12
CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi 2179 2006.06 - 2010.12
CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi 2179 2006.06 - 2012.12
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2179 2006.06 - 2012.12
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2179 2007.06 -
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet 2179 2008.03 - 2011.06
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2179 2008.03 - 2011.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2012.12
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi 2179 2010.11 - 2015.06
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2012.12
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi 2179 2010.07 - 2014.12
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D 2179 2011.04 - 2015.04
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D 2179 2011.05 - 2015.04
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D 2179 2012.03 - 2015.04
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D 2179 2012.09 - 2014.04
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D 2179 2012.09 - 2014.04
LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) 2179 2002.09 - 2010.11
LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11) 2179 2006.04 - 2010.11
LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,... 2179 2008.03 - 2010.11
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4x4 2179 2014.09 -
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4x4 2179 2014.09 -
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2179 2006.10 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2179 2006.10 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2179 2006.10 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2179 2007.01 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 SD4 4x4 2179 2010.08 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 eD4 2179 2010.08 - 2014.10
LAND ROVER FREELANDER 2 VAN (L359) 2.2 TD4 4x4 2179 2006.10 - 2014.10
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 2179 2011.06 - 2019.12
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 2179 2011.06 - 2019.12
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 2179 2011.06 - 2019.12
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) TD4 4x4 2179 2015.05 - 2019.12
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) TD4 2179 2015.05 - 2019.12
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) SD4 4x4 2179 2015.05 - 2019.12
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 2179 2007.08 - 2012.11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi 2179 2007.02 - 2013.03
PEUGEOT 4007 Van (VU_, VV_) HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8) 2179 2007.02 - 2013.03
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 170 (6D4HTH) 2179 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi (6D4HPH) 2179 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 170 2179 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 2179 2008.06 - 2010.12
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi 2179 2006.05 - 2010.06
PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2179 2006.06 -
PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2179 2006.06 - 2010.06