WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » EGR VENTIL » NTY MĚNIČ TLAKU TURBA OPEL SIGNUM 2.2DTI,VECTRA C 2.2DTI

NTY MĚNIČ TLAKU TURBA OPEL SIGNUM 2.2DTI 2003-,VECTRA C 2.2DTI 2002
Kód: EGR-PL-022

NTY MĚNIČ TLAKU TURBA OPEL SIGNUM 2.2DTI,VECTRA C 2.2DTI

Dostupnost: 1 den
Skladem: 5 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 5851045
Délka: 0.103
Výška: 0.058
Šířka: 0.080
Hmotnost netto: 0.130
Hmotnost brutto: 0.150
Cena bez DPH: 1 247.93 Kč
Cena: 1 510.00 Kč
Váha: 150 g
Množství:


OPEL SIGNUM 2.2DTI 2003-,VECTRA C 2.2DTI 2002

Provozní režim: Elektricko-pneumatický

 

výrobce OE kód
AUTEX 959568
BOSCH 0 928 400 536
ERA 555288
ERA 555288A
HOFFER 8029239
INTERMOTOR 14263
INTERMOTOR LEV071
IPD 45-8563
KAYSER-FILTER 3.024.373
LUCAS ELECTRICAL FDR7014
MAXGEAR 17-0107
MEAT & DORIA 9239
MOTAQUIP LVEV188
OPEL 58 51 045
OPEL 93174808
PIERBURG 7.02256.26.0
S.I.D.A.T 83.946
VAUXHALL 58 51 045
VAUXHALL 93174808
VEMO V40-63-0039
VEMO V40-63-0039-1
WE PARTS 331240064
WILMINK GROUP WG1013391
WILMINK GROUP WG1025880
WILMINK GROUP WG1494695
WILMINK GROUP WG2015792

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48) 1995 2003.05 - 2004.04
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.2 DTI (F48) 2172 2003.05 - 2004.04
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 2172 2002.04 - 2004.07
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 2172 2002.04 - 2004.12
OPEL VECTRA C Estate (Z02) 2.2 DTI (F35) 2172 2003.10 - 2005.12
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2172 2002.08 - 2006.07
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2172 2002.08 - 2008.06