WhatsApp
E-shop

NTY - autodíly » PRYŽOVÉ/GUMOVÉ SOUČÁSTKY » NTY EXCENTRICKÝ ŠROUB, PODLOŽKA, MATICE FORD FOCUS I/II/III 98-,C-MAX CB3/7 07-,MONDEO IV 07-,S-MAX/GALAXY 06-,KUGA 08-, VOLVO S60 II 10-,S80 II/XC70 II 07-,V70 III 08- /ZADNÍ BOČNÍ ŘÍDÍCÍ TYČ/

Kód: ZWT-FR-000SK

NTY EXCENTRICKÝ ŠROUB, PODLOŽKA, MATICE FORD FOCUS I/II/III 98-,C-MAX CB3/7 07-,MONDEO IV 07-,S-MAX/GALAXY 06-,KUGA 08-, VOLVO S60 II 10-,S80 II/XC70 II 07-,V70 III 08- /ZADNÍ BOČNÍ ŘÍDÍCÍ TYČ/

Dostupnost: 1 den
Skladem: 5 ks
Výrobce: AJSparts
OE kód: 1456980
Délka: 0.100
Výška: 0.030
Šířka: 0.030
Hmotnost netto: 0.116
Hmotnost brutto: 0.122
Cena bez DPH: 164.46 Kč
Cena: 199.00 Kč
Váha: 122 g
Množství:


FORD FOCUS I/II/III 98-,C-MAX CB3/7 07-,MONDEO IV 07-,S-MAX/GALAXY 06-,KUGA 08-, VOLVO S60 II 10-,S80 II/XC70 II 07-,V70 III 08- /ZADNÍ BOČNÍ ŘÍDÍCÍ TYČ/

 

výrobce OE kód
FORD 1061671
FORD 1100987
FORD 1223963
FORD 1253970
FORD 1377452
FORD 1456980
FORD 6G91-5K978-AA
FORD 6S4Z-5K978-AA
FORD CV6Z-5K978-A
VOLVO 30647564
VOLVO 30683045
VOLVO 30741284
VOLVO 30776059

 

značka model typ Kapacita motoru [ccm] Rok výroby  
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.6 1596 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.6 1596 2007.04 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 1753 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.8 1798 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 1.8 1798 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2008.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 1999 2007.02 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 1999 2008.06 - 2010.09
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 1999 2009.04 - 2010.09
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 998 2012.10 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 998 2012.10 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 999 2018.07 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 999 2018.07 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 1498 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 1498 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 1499 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 1499 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 1560 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 1560 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 1596 2011.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 1596 2012.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 1596 2012.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 1596 2012.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2010.04 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2011.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2011.02 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 1997 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 998 2012.10 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 998 2012.10 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 1498 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 1498 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 1560 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 1560 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 1596 2010.10 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 1596 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 1997 2010.12 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 1997 2011.02 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 1997 2011.02 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 1997 2015.03 - 2019.06
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 1997 2015.03 - 2019.06
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2003.10 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2005.02 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 1596 2003.10 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 1596 2004.08 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 1753 2005.01 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 1798 2003.10 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 1798 2004.04 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 1798 2005.09 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 2006.01 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2003.10 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2003.10 - 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 1999 2004.03 - 2007.03
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 1388 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 1596 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 1796 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 1796 2002.09 - 2004.07
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 1988 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 1988 2002.03 - 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 1988 2002.10 - 2004.11
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 1388 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 1560 2005.01 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 1596 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 1596 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 1596 2009.10 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 1753 2005.01 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 1798 2006.01 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 1798 2006.03 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 1997 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 1997 2008.02 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 1999 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 1999 2008.06 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 1999 2009.04 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 2521 2009.01 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 2521 2010.05 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2522 2005.10 - 2012.09
FORD FOCUS II Convertible 1.6 1596 2006.10 - 2010.09
FORD FOCUS II Convertible 2.0 TDCi 1997 2006.10 - 2010.09
FORD FOCUS II Convertible 2.0 1999 2006.10 - 2010.09
FORD FOCUS II Estate Van 1.4 1388 2005.09 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 1.6 TDCi 1560 2004.11 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 1.6 TDCi 1560 2005.09 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 1.6 1596 2005.09 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 1.6 Ti-VCT 1596 2005.09 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 2.0 TDCi 1997 2005.09 - 2011.07
FORD FOCUS II Estate Van 2.0 TDCi 1997 2009.06 - 2011.07
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.4 1388 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 1560 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 1560 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 1560 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 1596 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 1596 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 1753 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.8 1798 2006.03 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 1798 2006.06 - 2011.07
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 1997 2005.04 - 2012.09
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 1997 2008.02 - 2011.07
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 2.0 1999 2005.04 - 2011.07
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 1388 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 1560 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 1560 2007.12 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 1596 2004.07 - 2011.07
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 1596 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 1596 2009.10 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 1753 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 1798 2006.01 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 1798 2006.03 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 1997 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 1997 2008.02 - 2011.07
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 1999 2004.07 - 2012.09
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 1999 2008.06 - 2011.07
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 998 2012.02 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 998 2012.02 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 998 2017.10 - 2019.06
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.5 TDCi 1499 2014.09 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2014.09 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.5 TDCi 1499 2014.09 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 TDCi 1560 2010.07 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 TDCi 1560 2010.07 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic 1560 2012.05 -
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 1.6 Ti 1596 2010.07 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 Ti 1596 2010.07 - 2018.05
FORD FOCUS III 1.6 Ti 1596 2011.08 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 LPG 1596 2012.02 -
FORD FOCUS III 1.6 LPG 1596 2012.02 -
FORD FOCUS III 1.6 Ti 1596 2012.02 - 2017.12
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 1596 2013.07 -
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 2010.07 - 2014.06
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 2014.11 - 2017.12
FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST 1997 2014.11 - 2017.12
FORD FOCUS III 2.0 Ti-GDi 1999 2011.08 -
FORD FOCUS III 2.0 ST 1999 2012.07 - 2017.12
FORD FOCUS III 2.0 1999 2013.10 - 2017.12
FORD FOCUS III 2.3 RS AWD 2261 2015.07 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Estate Van 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Estate Van 2.0 TDCi 1997 2014.11 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.6 TDCi 1560 2011.01 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.6 TDCi 1560 2012.02 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.6 Ti 1596 2011.01 -
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.6 EcoBoost 1596 2011.11 - 2014.06
FORD FOCUS III Hatchback Van 1.6 EcoBoost 1596 2011.11 - 2014.06
FORD FOCUS III Hatchback Van 2.0 TDCi 1997 2011.01 - 2014.06
FORD FOCUS III Hatchback Van 2.0 TDCi 1997 2011.01 - 2014.06
FORD FOCUS III Hatchback Van 2.0 TDCi 1997 2011.01 - 2014.06
FORD FOCUS III Hatchback Van 2.0 TDCi 1997 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Saloon 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Saloon 1.0 EcoBoost 998 2017.10 -
FORD FOCUS III Saloon 1.5 EcoBoost 1498 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.5 EcoBoost 1498 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.5 TDCi 1499 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.5 TDCi 1499 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 TDCi 1560 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 TDCi 1560 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 TDCi 1560 2012.05 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 Ti 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 Ti 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 Flexifuel 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 Ti 1596 2011.08 -
FORD FOCUS III Saloon 1.6 Flexifuel 1596 2013.07 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 2014.11 -
FORD FOCUS III Saloon 2.0 1999 2013.10 -
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 998 2012.02 -
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 998 2017.10 -
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 -
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 1498 2014.09 -
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 1499 2014.09 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 1560 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 1560 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic 1560 2012.05 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 1596 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 1596 2011.08 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 1596 2012.02 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 1596 2012.02 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 1596 2012.02 -
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 1596 2013.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST 1997 2014.11 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 2014.11 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 Ti-GDi 1999 2010.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 1999 2012.07 -
FORD FOCUS III Turnier 2.0 1999 2013.10 -
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi 1560 2011.02 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 1596 2010.11 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi 1753 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi 1753 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 1999 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 1999 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2012.12
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi 2179 2010.11 - 2015.06
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 2261 2007.09 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 1560 2013.03 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 1596 2011.02 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 1997 2006.11 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 1997 2007.01 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 1997 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 1999 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi 2179 2013.03 - 2015.06
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 1997 2008.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 1997 2008.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.5 4x4 2522 2008.02 - 2012.11
FORD KUGA I VAN TDCi 4x4 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I VAN TDCi 4x4 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I VAN TDCi 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I VAN 2.5 2521 2008.02 - 2012.11
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 1499 2014.09 - 2018.06
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 1499 2014.09 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 1499 2016.01 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 1499 2016.07 -
FORD KUGA II (DM2) 1.5 TDCi 1499 2016.07 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 1499 2018.08 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 1499 2019.02 - 2019.11
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 1596 2012.10 - 2015.04
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 1596 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 1596 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 1596 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 1997 2013.03 -
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 1997 2013.03 -
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 1997 2013.03 -
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 1997 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 1997 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 1997 2013.03 - 2014.09
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 1997 2014.09 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 1997 2014.09 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 1997 2014.09 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 1997 2014.09 - 2019.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 4x4 1999 2013.03 - 2016.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 1999 2017.08 - 2018.06
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 1999 2019.03 -
FORD KUGA II (DM2) 2.5 2488 2013.09 -
FORD KUGA II (DM2) 2.5 2488 2014.01 -
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 1499 2014.09 -
FORD KUGA II VAN 1.5 TDCi 1499 2019.01 -
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 1499 2019.06 -
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 1499 2019.06 -
FORD KUGA II VAN 2.0 TDCi 1997 2019.06 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi 1560 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2014.12
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 1999 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 2521 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 TDCi 1560 2010.12 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2010.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2008.08 - 2014.12
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 SCTI 1999 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.10 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.3 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.5 2521 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi 1560 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2010.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2014.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 1999 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5 2521 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Van 1.6 TDCi 1560 2013.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 1596 2010.11 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2007.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 1999 2007.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2014.09
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 1997 2015.01 - 2018.06
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 1997 2015.01 - 2018.06
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi BI-Turbo 1997 2015.01 - 2018.06
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 1997 2015.01 - 2018.06
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2015.01 -
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi 1560 2011.02 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 1596 2011.02 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 1753 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 1753 2007.01 - 2010.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 1997 2007.11 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 1999 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 1999 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi 2179 2008.03 - 2012.12
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi 2179 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.3 2261 2007.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST 2521 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 1596 2011.02 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi 1997 2007.01 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi 1997 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 1999 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 - 2014.12
VOLVO C30 (533) Electric   2010.12 - 2012.12  
VOLVO C30 (533) Electric   2010.12 - 2012.12  
VOLVO C30 (533) 1.6 D 1560 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) D2 1560 2010.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 1.6 1596 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 1.8 1798 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 1798 2007.01 - 2012.12
VOLVO C30 (533) D3 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) D4 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 2.0 D 1998 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 2.0 1999 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 1999 2010.01 - 2012.12
VOLVO C30 (533) D5 2400 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) D5 2400 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) 2.4 i 2435 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) T5 2521 2006.10 - 2012.12
VOLVO C30 (533) T5 2521 2007.03 - 2012.12
VOLVO C30 (533) T5 2521 2007.10 - 2013.12
VOLVO C70 II Convertible (542) D4 1984 2010.10 - 2013.06
VOLVO C70 II Convertible (542) D3 1984 2010.10 - 2013.06
VOLVO C70 II Convertible (542) 2.0 D 1998 2008.01 - 2009.10
VOLVO C70 II Convertible (542) D5 2400 2006.03 - 2013.06
VOLVO C70 II Convertible (542) 2.4 D 2400 2007.03 - 2013.06
VOLVO C70 II Convertible (542) 2.4 i 2435 2006.03 - 2009.10
VOLVO C70 II Convertible (542) 2.4 2435 2006.03 - 2009.10
VOLVO C70 II Convertible (542) T5 2521 2006.03 - 2007.02
VOLVO C70 II Convertible (542) T5 2521 2007.03 - 2013.06
VOLVO S40 I (644) 1.8 LPG 1783 1999.03 - 2004.12
VOLVO S40 II (544) 1.6 D 1560 2005.01 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) D2 1560 2010.10 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) 1.6 1596 2005.01 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) 1.8 1798 2004.04 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 1798 2006.01 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) D4 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) D3 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) 2.0 D 1998 2004.01 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) 2.0 CDI 1998 2005.07 - 2006.12
VOLVO S40 II (544) D4 1998 2005.07 - 2006.12
VOLVO S40 II (544) 2.0 1999 2006.10 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 1999 2009.10 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) D5 2400 2006.03 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI 2400 2007.03 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) 2.4 2435 2004.01 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) 2.4 2435 2004.01 - 2012.12
VOLVO S40 II (544) T5 2521 2004.01 - 2007.12
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2521 2004.04 - 2007.12
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2521 2007.03 - 2010.12
VOLVO S40 II (544) T5 2521 2007.03 - 2012.12
VOLVO S60 II (134) DRIVe / D2 1560 2011.01 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T4 1596 2010.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T3 1596 2010.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T4F 1596 2011.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T5 1969 2013.08 - 2018.05
VOLVO S60 II (134) D4 1969 2013.09 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T5 1969 2013.09 - 2018.12
VOLVO S60 II (134) T6 1969 2013.09 - 2018.12
VOLVO S60 II (134) T5 AWD 1969 2014.07 - 2018.12
VOLVO S60 II (134) D3 1984 2010.04 - 2014.12
VOLVO S60 II (134) D4 1984 2010.04 - 2014.12
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 1984 2012.05 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) D3 1984 2012.05 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 1999 2010.04 - 2011.12
VOLVO S60 II (134) T5 1999 2010.04 - 2014.12
VOLVO S60 II (134) T5 DRIVe 1999 2014.09 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) D5 2400 2010.04 - 2011.12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD 2400 2010.04 - 2011.12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) D5 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD 2400 2014.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) D5 2400 2014.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) 2.5 T 2497 2013.01 - 2016.01
VOLVO S60 II (134) T5 2521 2011.09 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T6 AWD 2953 2010.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) T6 AWD 2953 2014.04 - 2015.12
VOLVO S60 II (134) 3.0 T AWD 2953 2014.04 - 2018.12
VOLVO S80 I (184) 2.9 2922 1998.05 - 2008.02
VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe 1560 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe 1560 2011.06 - 2014.01
VOLVO S80 II (124) D2 1560 2014.01 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) T4 1596 2010.10 - 2014.04
VOLVO S80 II (124) T4F 1596 2011.05 - 2014.01
VOLVO S80 II (124) T5 1969 2013.09 - 2014.05
VOLVO S80 II (124) D4 1969 2013.09 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) T5 1969 2014.01 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) 2.0 Drive- E 1969 2014.12 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) D3 / D4 1984 2010.01 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) D3 1984 2012.05 - 2014.05
VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi 1998 2008.02 - 2011.03
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 1999 2008.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.0 1999 2008.01 - 2012.09
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 1999 2010.01 - 2011.05
VOLVO S80 II (124) T5 1999 2010.10 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) D5 2400 2006.03 - 2009.08
VOLVO S80 II (124) 2.4 D 2400 2006.03 - 2011.03
VOLVO S80 II (124) D5 AWD 2400 2007.01 - 2009.05
VOLVO S80 II (124) 2.4 D 2400 2010.01 - 2011.03
VOLVO S80 II (124) D5 AWD 2400 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) D5 2400 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) D5 2400 2011.06 - 2015.04
VOLVO S80 II (124) D5 AWD 2400 2011.06 - 2015.04
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 2497 2012.01 - 2016.04
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 2497 2012.09 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 2521 2006.03 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 2521 2008.05 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 2521 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 2521 2010.01 - 2012.12
VOLVO S80 II (124) T6 AWD 2953 2007.01 - 2010.12
VOLVO S80 II (124) T6 AWD 2953 2010.10 - 2016.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 3192 2006.03 - 2010.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD 3192 2007.01 - 2010.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD 3192 2010.01 - 2012.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 3192 2010.01 - 2014.12
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD 4414 2006.03 - 2012.03
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 1984 2013.03 -
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD 1984 2013.07 -
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 2497 2013.01 -
VOLVO V40 Hatchback (525) D2 1560 2012.03 -
VOLVO V40 Hatchback (525) T3 GTDi 1596 2012.03 -
VOLVO V40 Hatchback (525) T4 GTDi 1596 2012.03 - 2016.12
VOLVO V40 Hatchback (525) T2 GTDi 1596 2013.03 - 2015.12
VOLVO V40 Hatchback (525) T4 1596 2014.04 - 2015.12
VOLVO V40 Hatchback (525) T5 Drive-E Polestar 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Hatchback (525) D4 Polestar 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Hatchback (525) T5 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Hatchback (525) D4 1969 2014.05 -
VOLVO V40 Hatchback (525) D4 1984 2012.03 -
VOLVO V40 Hatchback (525) D3 1984 2012.03 - 2015.03
VOLVO V40 Hatchback (525) T5 1984 2013.03 - 2015.12
VOLVO V40 Hatchback (525) T4 1984 2013.07 - 2015.12
VOLVO V40 Hatchback (525) T5 2497 2012.12 -
VOLVO V40 Hatchback Van (525) 1.6 D2/ DRIVe 1560 2013.09 - 2015.12
VOLVO V40 Hatchback Van (525) 2.0 D4 1984 2013.09 - 2014.12
VOLVO V40 Hatchback Van (525) 2.0 D3 1984 2013.09 - 2015.12
VOLVO V50 (545) 1.6 D 1560 2005.01 - 2011.12
VOLVO V50 (545) 1.6 D 1560 2005.03 - 2012.12
VOLVO V50 (545) D2 1560 2010.01 - 2012.12
VOLVO V50 (545) 1.6 1596 2005.01 - 2012.12
VOLVO V50 (545) 1.8 1798 2004.04 - 2010.12
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 1798 2005.01 - 2010.12
VOLVO V50 (545) D3 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO V50 (545) D4 1984 2010.10 - 2012.12
VOLVO V50 (545) 2.0 CDI 1998 2003.12 - 2006.12
VOLVO V50 (545) 2.0 D 1998 2004.04 - 2010.12
VOLVO V50 (545) 2.0 D4 1998 2005.07 - 2006.12
VOLVO V50 (545) 2.0 1999 2006.10 - 2012.12
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 1999 2010.01 - 2012.12
VOLVO V50 (545) D5 2400 2006.03 - 2010.12
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi 2400 2007.05 - 2010.12
VOLVO V50 (545) 2.4 2435 2004.04 - 2010.12
VOLVO V50 (545) 2.4 2435 2004.04 - 2010.12
VOLVO V50 (545) T5 2521 2004.04 - 2007.12
VOLVO V50 (545) T5 AWD 2521 2004.04 - 2007.12
VOLVO V50 (545) T5 AWD 2521 2007.03 - 2010.12
VOLVO V50 (545) T5 2521 2007.03 - 2012.12
VOLVO V60 I (155) 1.6 DRIVe 1560 2011.02 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T4 1596 2010.09 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T3 1596 2010.09 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T4F 1596 2011.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D4 1969 2013.10 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T6 1969 2013.10 - 2018.12
VOLVO V60 I (155) T6 AWD 1969 2013.10 - 2018.12
VOLVO V60 I (155) T5 1969 2013.10 - 2018.12
VOLVO V60 I (155) T5 1969 2014.01 - 2017.12
VOLVO V60 I (155) T5 AWD 1969 2014.07 - 2018.05
VOLVO V60 I (155) D3 / D4 1984 2010.07 - 2014.12
VOLVO V60 I (155) D3 1984 2012.05 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T5 1984 2013.10 - 2018.05
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 1984 2014.01 - 2018.07
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 1999 2010.07 - 2012.12
VOLVO V60 I (155) T5 1999 2010.09 - 2014.12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD 2400 2010.07 - 2011.12
VOLVO V60 I (155) D5 2400 2010.07 - 2011.12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D5 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D4 AWD 2400 2012.05 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) 2.4 Hybrid D6 Polestar AWD 2400 2012.06 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD 2400 2012.06 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D4 AWD 2400 2013.10 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D5 2400 2014.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD 2400 2014.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T6 AWD 2953 2010.07 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) T6 AWD 2953 2014.04 - 2015.12
VOLVO V60 I (155) 3.0 T AWD 2953 2014.04 - 2018.05
VOLVO V60 I Estate Van (155) 1.6 DRIVe 1560 2013.09 - 2015.12
VOLVO V60 I Estate Van (155) 2.0 D4 1984 2013.09 - 2015.12
VOLVO V60 I Estate Van (155) 2.0 D3 1984 2013.09 - 2015.12
VOLVO V70 II (285) 2.4 D 2400 2005.04 - 2008.12
VOLVO V70 II (285) D5 2401 2001.01 - 2008.12
VOLVO V70 II (285) D5 2401 2005.04 - 2008.12
VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI 2401 2005.07 - 2008.12
VOLVO V70 III (135) 1.6 D 1560 2009.07 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 1560 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) T4 1596 2010.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) T4F 1596 2011.01 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D4 1969 2013.10 - 2016.04
VOLVO V70 III (135) T5 1969 2013.10 - 2016.04
VOLVO V70 III (135) D3 1984 2007.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D3 / D4 1984 2010.03 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI 1984 2012.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel 1984 2013.03 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 D 1998 2007.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 1999 2007.10 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 1999 2008.01 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 1999 2009.09 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) T5 1999 2010.01 - 2014.12
VOLVO V70 III (135) D5 2400 2007.04 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 2.4 D 2400 2007.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) D4 AWD 2400 2007.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D5 2400 2008.10 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.4 D 2400 2009.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 2400 2009.12 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) D5 2400 2011.03 - 2016.04
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 2400 2011.03 - 2016.04
VOLVO V70 III (135) D5 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D4 AWD 2400 2013.10 - 2016.04
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 2401 2007.04 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 2521 2007.08 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 2521 2008.05 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 2521 2009.04 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 2521 2009.04 - 2012.12
VOLVO V70 III (135) T6 AWD 2953 2007.08 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) T6 AWD 2953 2010.01 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD 3192 2007.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 3192 2007.08 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 3192 2010.04 - 2014.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD 3192 2010.04 - 2015.12
VOLVO V70 III Estate Van (135) 2.0 D3 DRIVe 1984 2013.09 -
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 1969 2013.10 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 1969 2013.10 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 1969 2013.10 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD 1969 2013.10 - 2017.12
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4 1984 2010.03 - 2014.12
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 1984 2012.04 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 1999 2009.12 - 2012.12
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 1999 2010.09 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 2400 2008.05 - 2009.12
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD 2400 2008.05 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D 2400 2009.04 - 2010.12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 2400 2009.07 - 2011.06
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 2400 2011.06 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD 2400 2013.10 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 2400 2014.04 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 2497 2014.04 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 2497 2014.04 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD 2953 2008.05 - 2010.12
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD 2953 2010.03 - 2017.02
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD 2953 2014.04 - 2015.12
VOLVO XC60 I SUV (156) 3.2 AWD 3192 2009.07 - 2010.12
VOLVO XC60 I SUV (156) 3.2 AWD 3192 2010.03 - 2015.12
VOLVO XC60 I VAN (156) D3 1984 2013.09 - 2015.12
VOLVO XC60 I VAN (156) D4 1984 2013.09 - 2017.02
VOLVO XC60 I VAN (156) D5 AWD 2400 2013.09 - 2017.02
VOLVO XC60 I VAN (156) D4 AWD 2400 2013.09 - 2017.02
VOLVO XC70 II (136) D4 1969 2013.10 - 2016.04
VOLVO XC70 II (136) T5 1969 2013.10 - 2016.12
VOLVO XC70 II (136) D3 1984 2010.04 - 2015.12
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 2400 2007.04 - 2009.12
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD 2400 2007.08 - 2016.04
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 2400 2009.04 - 2011.12
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D 2400 2009.06 - 2010.12
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO XC70 II (136) D4 AWD 2400 2013.10 - 2016.04
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 2400 2013.11 - 2016.04
VOLVO XC70 II (136) T6 AWD 2953 2008.01 - 2016.12
VOLVO XC70 II (136) T6 AWD 2953 2010.01 - 2015.04
VOLVO XC70 II (136) T6 Polestar AWD 2953 2013.11 - 2016.12
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD 3192 2007.08 - 2011.12
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD 3192 2010.05 - 2014.12
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.0 D4 1984 2013.09 - 2016.12
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D4 AWD 2400 2013.09 - 2016.04
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D5 AWD 2400 2013.09 - 2016.12